Kwiatowe zaopatrzenie – z ziemi holenderskiej do Polski część II

Kwiaty z Holandii

Kiedy giełda kończy swoją pracę, zapakowane kwiaty trafiają do tirów. Terytorium Holandii opuszczają pomiędzy godziną 16 a 18. Sprawna organizacja sprawia, że po dwudziestu czterech godzinach trafiają one do miejsc docelowych – to chyba najlepsza rekomendacja. Jaki będzie dzień dostawy, zależy od tego, kiedy zamówienie zostanie złożone. Jeżeli chcemy, aby kwiaty dotarły do Polski we wtorkowy wieczór, zamówienie musimy złożyć wieczorem w niedzielę lub najpóźniej rano w poniedziałek. Największy wpływ na jakość towaru, który trafia do kwiaciarń ma krótki czas transportu.

Wysoka jakość

Większość kwiatów zachwyca swoją urodą, ale bardzo szybko ona gaśnie. Pragnieniem każdego florysty jest oferowanie klientom towaru o najwyższej jakości. Wiadomo, że kwiaty cięte, które zostały zamówione bezpośrednio na giełdach holenderskich w mieszkaniach klientów stoją niemal dwa razy dłużej niż te, które zostały kupione gdzie indziej. Towar z Holandii ma najwyższą jakość, to jego jego transport odbywa się w idealnych warunkach i trwa wyjątkowo krótko.

Najwyższa jakość kwiatów

Do przewozu kwiatów służą specjalne kontenery. Panuje w nich optymalna dla kwiatów wilgotność i temperatura; dzięki temu są one bardziej trwałe. Nie ma obaw, że w okresie lata kwiaty zwiędną z powodu wysokiej temperatury, a zimą przemarzną bo będzie ona za niska. Pakowane są warstwowo do odpowiednich pojemników, dzięki nim docierają do kwiaciarń w idealnym stanie, nie są pogniecione, ani też połamane.

Zamówienia przez internet

Kwiaciarnia, która zdecyduje się zamówić kwiaty na holenderskich giełdach przez internet ma pewność, że klienci będą mogli cieszyć się ich urodą bardzo długo. Nie zawsze tak jest w przypadku kwiatów kupowanych w kwiaciarniach, które zaopatrują się z innych źródeł. Do tego wybór jest bardzo bogaty pod względem kolorów, gatunków i odmian. Złożenie zamówienia jest bardzo proste, co zapracowani floryści również bardzo sobie cenią.

Większość z nich docenia niezależność i swobodę wybrania aktualnej oferty kwiaciarni, wygodę i czas. Jednym ograniczeniem jest zegar aukcyjny na giełdach w Naaldwijk i Aalsmeer, który wybija ostatnie minuty. Ograniczeniem jest też powierzchnia, którą dysponują w swojej kwiaciarni.

Story Page